facebook instagram G+ blog
domek.megalit@wp.pl | 783 874 218

Przyjazna dzieciom

Home / Przyjazna dzieciom

Agroturystyka przyjazna dzieciom

Agroturystyka to miejsce lubiane przez dzieci. Ilość atrakcji na miejscu i w okolicy sprawia, że nie ma czasu na nudę!

Basen

W okresie letnim do dyspozycji najmłodszych jest zewnętrzny basen rozporowy. Dopasowana do wzrostu dzieci głębokość sprawia, że jest to miejsce bezpieczne do zabaw.

Łowienie ryb

Na terenie agroturystyki znajduje się staw z pomostem i tratwą. Najmłodsi mogą spróbować swoich sił w połowie ryb i przeprawie przez staw.

Plac zabaw

Najmłodszym gościom oddajemy do dyspozycji mini plac zabaw złożony z dwóch huśtawek, drabinek oraz piaskownicy z zabawkami umożliwiającymi tworzenie budowli z piasku.

Sport

W ogrodzie znajduje się boisko do siatkówki. Istnieje także możliwość gry w koszykówkę. Gościom udostępniamy rowery, piłki oraz sprzęt do badmingtona.

Wioski tematyczne

W okolicy znajdują się ciekawe atrakcje – m.in. Średniowieczna Osada Adama Bryla w Borkowie oraz wioski tematyczne w Sierakowie Sławieńskim i Paprotach.

Ognisko

Wieczorne ognisko z kiełbaskami i śpiewem to nie lada atrakcja. Na terenie agroturystyki znajduje się miejsce na wieczorne biesiadowanie.

A gdy pada deszcz…

Jeśli pogoda nie dopisze i zmusi Was do zostania w domu, warto skorzystać z zapasu gier planszowych, książek i bajek na dvd dla dzieci.

Poszukiwanie skrytek

Miłośnicy gry Geocaching na wsi mogą wczuć się w prawdziwych poszukiwaczy. W samym Borkowie i okolicy znajduje się kilka skrytek dla graczy na różnym poziomie.